Współpraca w zakresie obróbki plików.


Chcesz rozszerzyć ofertę swojego warsztatu o Chip tuning, usuwanie filtrów dpf/fap, adblue scr, klap wirowych, zaworów egr, poprawkę dawek startowych?

Zapraszamy do skorzystania naszego profesjonalnego serwisu plików pobranych z ECU. Pliki obrabiane są przez naszych programistów na oryginalnym sprzęcie. Nie wiesz jak zacząć ? Skontaktuj się z nami, wyszkolimy Cię , dostarczymy sprzęt, zapewnimy sprawdzone i niezawodne rozwiązania, w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy pełny osprzęt, jaki jest potrzebny przy chip tuningu (systemy programowania przez gniazdo diagnostyczne OBD, programatory BDM do sterowników silnika, boot mode, programatory pamięci flash, Kess V2, Ktag, CMD Flash) oraz pełne wyposażenie warsztatu również pod tuning mechaniczny ( hamownie podwoziowe inercyjne, obciążeniowe oraz combo – jedno i dwuosiowe).
Zapewniamy szybkie i skuteczne modyfikacje plików wysyłanych do nas – komunikacja z naszą firmą jest natychmiastowa poprzez specjalny interfejs webowy (możesz połączyć się z nami i pobierać albo wysyłać chipy i pliki z dowolnego komputera, który ma do stęp do internetu). Dostarczamy zmodyfikowane pliki w czasie krótszym niż 1 godzina – także w soboty i późnymi wieczorami. Oferujemy doskonałe ceny za modyfikacje (skontaktuj się z biurem firmy w sprawie cen hurtowych).

Współpraca w zakresie obróbki plików.

Przewiń do góry

Dobry mechanik logo