Jedna z najbardziej prestiżowych i innowacyjnych marek na świecie – Toyota. Dzięki naszym usługom kierowcy tych aut będą mogli cieszyć się pełną mocą zamkniętą w potężnych silnikach. Jesteśmy w stanie uzyskać aż 30% więcej momentu obrotowego, przy jednoczesnym obniżeniu spalania nawet do 10%. Stosowany w naszym warsztacie chip tuning to metoda całkowicie bezpieczna i przynosząca wyjątkowe efekty. Z reguły modyfikacji dokonujemy przez złącze OBD. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, a nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w pracy z Toyotami.

Rezultaty naszych modyfikacji można obejrzeć na załączonych wykresach. Montujemy także dodatkowe moduły Power Box, które pozwalają na uzyskanie naprawdę imponujących wyników. Co najważniejsze, nie powodują one utraty gwarancji i bez problemu można je usunąć przed każdą naprawą serwisową. Oferujemy także kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rodzaju tuningu do konkretnego modelu samochodu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

„TODAY, TOMORROW, TOYOTA…” RAV 4 D4D PO TUNINGU

Toyota RAV4 2.2 D-4D 136KM/310Nm. Po wizycie w naszej firmie dysponuje mocą na poziomie 159KM oraz momentem 447Nm.

Czytaj więcej

JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PROGRAMOWEJ MODYFIKACJI AUT NA STEROWNIKACH DENSO (TOYOTA/LEXUS)

Toyota Verso 2.2 D-4D AT Katalogowo 150KM/340Nm. Już od dłuższego czasu istnieje możliwość programowej modyfikacji aut

Czytaj więcej

TOYOTA HILUX 3.0 D-4D STROJENIE ZA POMOCĄ MODUŁU „POWERBOX”

W tym terenowym potworze brakowało koni mechanicznych. Jak wiadomo, w Toyotach na sterownikach Denso, uzyskanie przyrostu mocy jest możliwe wyłącznie

Czytaj więcej

Przewiń do góry

Dobry mechanik logo