Chip Tuning dla Seata – przykłady naszych wdrożeń

W przypadku samochodów przeznaczonych do użytku przez osoby prywatne, producenci stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy. Odgórnie przyjmują gorszy scenariusz, zakładając, że docelowy użytkownik nie będzie z należytą dbałością eksploatował swojego pojazdu. Efektem tego typu podejścia są ograniczenia wydajności pracy silnika, które rzeczywiście w nieznacznym stopniu zwiększają bezpieczeństwo jego użytkowania, ale przekładają się przy tym jednocześnie na spadek jego ogólnej mocy oraz wzrost ilości spalanego paliwa.

Należysz do tej kategorii kierowców, którzy zdają sobie sprawę, jak ważna jest ogólna sprawność pojazdu? Dbasz o kondycję filtrów, regularne wymiany oleju i stosowanie dobrej jakości części zamiennych w przypadku różnych awarii? To oznacza, że możesz bez wahania skorzystać z naszej oferty, ponieważ kierujemy ją właśnie do Ciebie.

Jeśli chodzi o samochody marki Seat chip tuning może podnieść dostępną moc Twojego silnika nawet o 30% oraz zmniejszyć ilość spalanego paliwa do 90% wartości bazowej, przekładając się w sposób bezpośredni na oszczędność.

Zapoznaj się z dostępnymi poniżej przykładami naszych wdrożeń i osobiście przekonaj się, ile można zyskać na profesjonalnym chip tuningu.

258KM ORAZ 378NM DLA SEATA EXEO 2.0 TSI

Seat Exeo 2010r. 2.0 TSI Katalogowo 200KM/280N. Po indywidualnym wystrojeniu uzyskaliśmy 258KM oraz 378Nm.

Czytaj więcej

SEAT LEON FR 2014R. 2.0 TDI – ZWIĘKSZENIE MOCY I MOMENTU OBROTOWEGO

Seat Leon FR 2014r. 2.0 TDI 150 KM 320Nm – tym razem mieliśmy do czynienia z wersją napędzaną paliwem ON. Po chiptuningu uzyskaliśmy dodatkowe 31KM oraz 90Nm.

Czytaj więcej

Przewiń do góry

Dobry mechanik logo