Chiptuning przeprowadzany przez S-Performance gwarantuje pełnię bezpieczeństwa dokonywanych modyfikacji, przy jednoczesnym uzyskaniu wysokich finalnych osiągów samochodu. Jako jedna z nielicznych na polskim rynku firm nigdy nie wykonujemy chiptuningu, który mógłby doprowadzić do uszkodzenia pojazdu, skrócenia całkowitego okresu jego żywotności lub pogorszenia ogólnych warunków jego prowadzenia. W zależności od Twoich potrzeb, możemy zaoferować Ci bezinwazyjny tuning Astry, opierający się wyłącznie na zmianie programu sterującego pracą silnika, lub chip tuning w wariancie rozszerzonym, obejmującym także tuning mechaniczny, a opcjonalnie również optyczny.

Chip tuning Astry

Do tej pory mieliśmy przyjemność modyfikować różne modele wspomnianego auta, jednak jedną z ciekawszych realizacji jest niewątpliwie 3-drzwiowa Astra GTC z silnikiem 1.7 CDTI (bezpiecznie wzmocniona w pełnym zakresie). W tym przypadku udało nam się nie tylko zwiększyć parametry pracy silnika o dodatkowe 33KM i 54Nm, ale również zmniejszyć poziom zużycia paliwa oraz poprawić dynamikę jazdy podczas wyprzedzania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych pozostałych realizacji.

Opel Astra J 110KM/260NM 1.7 CDTI po naszym zbiegu uzyskaliśmy 150KM oraz 331NM.

Opel Astra J 110KM/260NM 1.7 CDTI po naszym zbiegu uzyskaliśmy 150KM oraz 331NM.

Czytaj więcej

W nasze ręce wpadł Opel Astra J z silnikiem 1.7 CDTI o katalogowej mocy 110 KM

W nasze ręce wpadł Opel Astra J z silnikiem 1.7 CDTI o katalogowej mocy 110 KM/260 NM

Czytaj więcej

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI BEZPIECZNIE WZMOCNIONY W PEŁNYM ZAKRESIE

Dzięki naszej ingerencji w oprogramowanie, zmniejszy się również zużycie paliwa. Dodatkowe 33KM oraz 54Nm zwiększą bezpieczeństwo

Czytaj więcej

Przewiń do góry

Dobry mechanik logo